R-Zápisky

Fyzička na Léto! :D

26. dubna 2012 v 21:22 | Pan F.
Zítra fajně páteček takže konečne budu s mou milovanou a bude to úžasně teplý víkend. Jako né že bych byl já teplý, ale myslím tím že bude fajn počasí a s láskou jsi ten víkend moc užijeme. Už se těším na zítřejší zmrzlinu a až se s mou milovanou stavíme za její babičkou. Bude zase kopec srandy. :)

Proč nadpis Fyzička na Léto? :D Od pondělí se konečně po delší pauze (době) vracím k boxu ( Přesněji k Thajskému Boxu) a už se na to moc těším. Až si zase zatrénuju, až dostanu konečně zase nějaké bušky do hlavy a kopačky na žebra. :D Dělal jsem ten sport přibližně asi rok a půl nebo rok a třičtvrtě a vždycky když sem přišel ze školy nebo něco tak sem na nic jiného nemyslel než na tréninky. :)

Prodloužený Víkend

18. dubna 2012 v 15:54 | Pan F.
Konečně dneska středa a zítra poslední den.. :) V pátek mám totiž volno protože jsem na praxi pomahal vedoucímu a ten řekl že mám jeden den volna a ať ho použiju kdy budu chtít.. :) A v pátek právě přijede moje láska konečně zamnou, tak toho hned využiju a aspoň budu mít čas se nachystat.. :)
Tenhle týden to bylo na praxi uplně pohodové, protože byla soutěž o pohár Linde a sjeli se tam číňani, němci atd.. a my sme v pondělí skoro nic nedělali, jen sme robili samé fušky, takže mi to rychle ubíhalo. V úterý sem byl místo na praxi ve škole protože v úterý byla už ta soutěž a dneska jsem končil v 11:45 takže jsem byl doma už ve 12:00.. :) Dnešní praxi jsem projezdil autem protože jsem jezdil do školy a zpátky vždycky něco nebo někoho vyzvednout takže uplně pohoda a potom sme šli všichni z praxe ke škole do tělocvičny kde byly ukázky a trenažery ve svařování a pak nas mistr v 11:45 pustil domů... :) Takže tenhle týden byl fakt mega. Akorát zítra už budu normalně pracovat tak jak mám ale tak nevadí mi to protože v pátek si beru volno a přijede taky moje nejlepší, největší, nejhezčí a nejúžasnější láska.. :-* :)

Na víkend se moc těším, ale sere mně totálně to co se dneska stalo. Moje mamka chtěla zrušit jeden účet z kterého jsem mněl dostat peníze, tak jim posílala E-Mail a oni že to neplatí ať pošle papír podepsaný, tak odeslala papír o zrušení toho účtu a čekali jsme měsíc. Včera jí ta baba po měsíci volala a říkala že to ještě ověřovala jestli to chceme zrušit. Jako vubec nechapu co na tom chtěla ještě ověřovat když jí mamka poslala E-Mail o zrušení a Dopis o zrušení. Takže sme byli s mamkou přesvědčení že už to příjde nějak dneska nebo zítra a ta zajebana piča řekne že si to ještě oveřovala a že to teprve teťka ruší. Jsou to fakt zmrdi. Když oni mají dat pryč peníze tak to trvá půl roku ale my když něco nezaplatíme do určitého datumu a nedame bance peníze tak hned poplatky, exekuce a pičoviny. Promiňte že jsem tak sprostý ale vždycky když si na to vzpomenu tak je mi až blbě.. !!! Takže sem si myslel že s mojí laskou budeme mít bezva víkend že jí někde pozvu. No bezva víkend budeme mít aji tak protože sní je každá minuta úžasná ale ty prachy mně fakt nasraly... Jsou to prostě hajzli. Zas o 14 dní déle čekat...

Přeji všem příjemný zbytek dne. Jdu ven a vrátím se až později. :))

Domov sladký domov..

31. března 2012 v 22:28 | Pan F.
Celý týden jsem byl doma a nebyl jsem ve škole protože jsem mněl o víkendu horečky a zašel jsem si za doktorkou která mi dala omluvenku na celý týden. Takže parádní pohodlí domova celých pět dní.. Včera přijela moje láska už v 08:15 a já ji čekal na nádraží a jako menší pozornost jsem ji přinesl brusinkové frisco tak snad mněla radost.. :) Celý den sme si užili. Z nádraží sme vyjeli mým autem směr penny market, kde sme si dali energy drink a kupili ciga a pak sme si užívali pohodový den u mně doma.. Odpoledne jsme sjeli do Dragona na čínské nudle a pak sme se doma dívali na další díly TVD.. Večer jsme šli ještě s jedným kámošem pro láhev Ferneta Z, popíjeli jsme v parku a pak jsme šli ještě na chvíli do Anarety.. :) Já prostě ty víkendy s mou láskou opravdu moc zbožňuju, je prostě nejlepší a ten pocit když se smějete a usínáte s někým koho milujete je k nezaplacení... :)
Dneska jsme si zase udělali takový pohodový den a kolem te 19:00 jsem vezl mou mamku s jejím přítelem do nějaké hospody protože šli na nějakou párty a cestou zpátky jsme se s láskou stavili do Tesca pro 4 Energy Drinky.. Teťka jsme doma a možná se budeme dívat na nějaký film. Stáhli jsme Na Lince je Vrah a Maturitní ples. Oba dva filmy jsou horrory takže to bude zase zajímává noc s mojí láskou.. :) Dívali jsme se na různé dovolené, třeba na Maledivy, Egypt, Kypr atd...

Zítra už zase ta posraná neděle a zase mi moje zlatíčko odjede, ale jsem rád že jsou příští týden velikonoční prázdniny, protože s mou láskou už budeme spolu od středy až do pondělí, takže se na to strašně moc těším. Miluju jí a nikdy ji nechci ztratit. Otevřel jsem jí celé své srdce a opravdu moc ji miluji, užívám si sní opravdu co nejvíce to jde a jsem rád za každou chvilku s ní.. Je to moje zlatíčko..

Přeju příjemný zbytek večera a pohodový víkend.. :) Lásko moc tě miluji.. !!

Všetko v normále..

14. března 2012 v 22:51 | Pan F.


Píšu po hodně dlouhé době a za to dobu se toho stalo opravdu hodně.. Konečně s láskou už jsme v pohodě, vídáme se spolu každý víkend a je vše v normálu. Všiml jsem si i že když teťka už se zase normálně vídáme, tak mezi námi nejsou vůbec žádne problémy. Jen si užíváme jeden víkend za druhým.

Těším se na tenhle pátek protože moje láska přijede za mnou a užijeme si spolu další srandy. Bude to pohoda, budeme zase chodit na čínské nudle, každé ráno energy, budeme se dívat spolu na horrory a u toho jíst popcorn, prostě je to úžasný pocit být s mou láskou. Jsme spolu už osm a půl měsíců a jsem úplně vklidu. Věřím v to že naše láska není jak ve většině vztazích. Naše láska je opravdu opravdová a hodně silná. Moc jí věřím a nikdy jí nechci zklamat.

Dneska ve škole zase nuda. Sedět tam od rána a jen přemýšlet nad tým jak už jsem doma a kecám s mou láskou přes telefon, je to opravdu psycho a v té škole mi to ubíhá ještě 3 krát pomaleji. Po škole jsem přišel domů a čekal až přijede taťka, protože sme jeli za jeho mamkou (tím pádem mojí babičkou pokud to někomu nedojde.. :D).. Babička je na tom o dost lépe než předtím a jsem za to hodně rád. Byl jsem z toho hodně moc dojebaný a nejhorší na tom je že stím nic nemůžete udělat. Ale teťka už je to lepší, směje se, začíná mít své připomínky, začína jí to více myslet a až se naučí chodit na wc tak už by jí mohli pustit domů. To co se jí stalo je fakt maras. Je to opravdu silný člověk, když se dostala z takové šílenosti.

Kolem 18:00 mi zavolal Dan Čtvrtka (to už jsem byl doma z té nemocnice) jestli jdem ven a něco nevykutíme. Tak jsem se za ním stavil a jeli jsme k Tescu si dát Kebab. Byl fakt dobrý a po něm sme ještě sjeli do Penny Marketu pro Kinder Bueno a dva energy drinky a pak jsem jeli na nádraži pokecat. Řekl jsem mu o problému kterej mám se svým autem. Nevím proč se to stalo, ale z ničeho nic se objevila na přístrojové desce kontrolka motoru a auto vydávalo zvuky jako kdyby jelo jenom na tři válce. Tak jsme si s Danem řekli že se na to kouknem, protože Dan je automechanik a můžu říct že fakt dobrý a posekali jsem se u toho až někde do 20:45.. :DD Aspoň byla sranda a Dan říkal že by to mohlo být špatnými vztřiky, nebo svíčky, ale ať stím teťka určitě nejezdím, jinak bych mohl odjebat celý motor a oprava by stála něco kolem 80 000 Kč...

Teťka už jsem doma, pokecal jsem i s mou láskou a je mi celkem fajn protože zítra už je aspoň ten čtvrtek a v pátek budu už sní... Konečně jsem se rozepsal, takže tu zase začnu dávat články častěji.. Byl to ale mazec. Opravdu jsem nemněl na to čas a ani náladu.. V tom hrozným období, které už konečně skoro skončilo jsem nemněl náladu opravdu na nic...

Přeju všem příjemný zbytek večera.. a tebe lásko hodně moc miluji a moc se na tebe těším.. GN All... :)

Bad Dreams!

15. února 2012 v 12:05 | Pan F.
Dneska ráno jsem se probudil zajímavým způsobem.. Nevím co se mi v noci zdálo protože jsem na ten sen zapomněl ale vím že to byla nějaká šílená noční můra a probudil jsem se tak že jsem se v tom snu asi něčeho šíleně zlekl, prudil jsem se a u toho jsem ještě něco zařval. Šíleně jsem se zlekl. Byl to hnus seděl sem na lůžku uplně totalně spocený a vyděšený. Nevím co to bylo za sen ale bylo to hnusné probuzení.. !!

Hned jak jsem se probudil tak jsem se nasnídal (mněl jsem rohlíky s nutelou), a šel jsem hned na cígaro. Dole jak sem kuřil tak zrovna přijel autem Dan a ptal se mně co dneska kutím, jestli bysme dneska večer někam nezašli. Nakonec to dopadlo tak že jsme se domluvili že skusím skutit nějake love a zajdeme pro nějakou flašu.. :D Takže dneska budu asi pít po hodně dlouhé době a aspoň bude sranda. Fakt dlouho sem nepil takže sem zvědavý za jak krátkou dobu odpadnu. :D

Asi za 20 minut jdu obědvat a celkem mám už na to chuť protože dneska budu mít opekané brambory s nějakým masem a to celé polité a zapečené v sýru.. Tak už mam šilené chutě.. :DD Buť k večeru nebo až později v noci se tu ještě objevím ale zaléží na tom jak to stim Danem dopadne a v kolik příjdu domů, takže se tu zatím mnějte.. :)


Pan F.


Good Weekend!!

14. února 2012 v 20:06 | Pan F.
Konečně po třech dlouhých týdnech jsem se viděl s mou láskou. Bylo to perfektní, konečně sme byli spolu cely víkend a přivezl jsem jí dáreček.. :D V pátek jak jsem za mou láskou přijel tak nevěděla že mám přijet a myslela si že ten víkend bude zase pase. Jenže já už jsem byl o jeden den dříve domluvený s její mamkou že ji uděláme překvapení a povedlo se, moje láska byla celkem dost překvapená.. :D V sobotu ráno jsem šli do obchodu a koupili sme si Sýrové kuličky a Energy drink a pak sme se s láskou dívali na TVD.. V neděli jsem už mněl zase takové ty divné pocity že už musím odjet atd.. ale jsem rád že sem byl tenhle víkend konečně s ní, moc ji miluji..

Tenhle týden mam ve škole volno protože mame jarní prázdniny tak jsem se domluvil s láskou že přijedu i v pondělí protože končila na praxi v 10:30 tak jsem přijel do ovy a šel ji na proti. Koupili sme si energy a šli směrem k zubaři kde byla objednaná. Po cestě sme se šíleně smáli naším kecům a nebo jak si moje milá málem zlomila nohu... :DDD byl to v klidu den a prošli sme strašně moc obchodu v centru a byli sme i v kaufu na uanu, v elektru a v takku.. :D Potom sme byli ještě v její škole kde chodí a říkam nemoh bych tam chodit asi bych si na to nezvykl.. :D Ale jinak ta škola vypadala celkem pěkně ne jak ta moje kde chodím.. :DD O tom víkendu co teťka byl jsem si to sní prostě maximálně užil a opravdu jsem rád že sem sní mohl být. Byla sranda a pořád sme spolu dělali nějaké kraviny.. :D Moc ji miluji opravdu moc.

Dneska mně ráno probudil telefon a volal mi kamoš že se za chvili staví s druhým kamošem. Mněl sem celkem nervy že mně ani vyspat nenechají ale tak aspoň sem si řekl že nebude nuda.. :DD Tak sem vztanul a rychle se oblikal.. :D Když přišli tak sme kutili kde sehnat cigarko ale nebylo kde tak sme šli ke mně a čumněli sme na film hele kámo kdo tu vaří. Potom kolem tych 14:20 sem Dana hodil domů do místku a po cestě tam jsme ještě zajeli na nákup do penny. Takže jsme si koupili energy a nějake kusovky.. :) Teťka už zevlím doma a budu se asi dívat na nějaký film nebo něco, takže se tu mnějte.. :)

Přeji všem zamilovaným krásneho valentýna a hlavně tobě lásko.. :)


Chci léto.. !!

5. února 2012 v 21:19 | Pan F.
Dnešek byl celkem vklidu.. :) Ráno jak jsem se vzbudil (no spíše dopoledne) tak mi mamka řekla ať zajedu pro benzín a nakoupit. Bral sem to samozřejmně že? Protože chci jezdit co nejvíce abych se učil... :) Jak sem přijel z nákupu domů tak mi stejně polovina nakupu chyběla bo sem na to zapomněl ale tak hlavně že sem si kupil energy drink.. :DD Samozřejmně jako každý den hned jak jsem se probudil tak první myšlenka byla ta co dělá moje láska a jak se má... myslím na ní každý den a celý den.. Doufám že nam tohle trápení už přišti víkend skončí, strašně moc se na ní těším.. :)
Před chvíli jsem zase jel do penny protože sem tam jel za kamošem a cestou sem přibral ještě jednoho kamoše ktereho sem u penny vyhodil.. Pak sem tam snima zakuřil a jel domů... Teťka jsem dotelefonoval s mou láskou a kecali sme zase jako obvykle nějak 40 minut... :DD Chvili jsem s ní kecal venku ale byla tam tak šílená kosa že sem musel jít do sklepa... Už mi ta zima a navíc bez sněhu leze krkem... Doufam že všeci řikaji pravdu a od uterka se začne oteplovat.. Teším se šileně moc na léto až budu chodit v kraťasach a v triku... :) A navíc budou dva měsice prazdniny takže si je s moji láskou perfektně a sto procentně užijeme.. :)
Na svou lásku myslím opravdu pořád.. Už mi hrabe z toho všeho.. mam tych problemu taky plne zuby.. Rodiče, škola, prostě všechno.. už chci aby bylo zase všechno vklidu.. Nic není lepšího na světě než když jste s někým koho strašně moc milujete a můžete jí(ho) objímat, líbat se, chodit spolu ven a smát se.. prostě všechno.. Pro mně není duležitějšího člověka na světě než má láska...

Všem vám přeji dobrou a příjemou noc.. :DD


Co se děje? :D

4. února 2012 v 20:45 | Pan F.
Od dnešního rána až do teťka sem celou dobu doma.. Nevím co se děje ale je tu všude dneska nějake mrtvo.. Včera sme si aspoň s Danem zašli do Anarety na jedno pivko pokecat a dneska cely den sedim doma, čumím do kompu a chodím kuřit.. Kdybych mněl aspoň benzin v autě a to auto šlo nastartovat tak se někde projedu.. :D Dneska celkem nuda ale tak aspoň vklidu pokecam na skypu nebo na fb s mojí láskou.. :) Těším se zase na ty chvilky kdy vedle ní budu ležet, objímat jí, budeme chalovat něco dobrého a dívat se na filmy nebo něco.. :) Strašně moc mi ty chvilky chybí..

Možná ještě dneska kolem te devate se stavím za danem jestli nechce semnou jít sednout aspoň na jedno pivko nebo colu..
Segra slavila včera večer svoje narozeniny, má 15 let tak je celá šťastná že už může mít občanku.. :D

Kdybych byl tento víkend s mojí láskou tak vím že bych se na 1000% nenudil.. :) My dva totiž vždycky něco vymyslíme.. :)
Moc jí miluji.. Otevřela mi srdce a dala mi svou opravdovou lásku. Moc jí miluji! Žiju jenom pro ní a moje srdce je celé jenom její. Nikdy ji nechci opustit na to jí moc miluji. Tak velké city co mám k ní sem nikdy k nikomu nemněl a nikdy k nikomu mít nebudu.....

Přeju vám příjemně strávený večer a hlavně bez nudy.. !! :)


I MISS YOU.. :((

2. února 2012 v 22:07 | Pan F.
Nikdy nezapomenu na to jak jsem jí poprve uviděl, nikdy nezapomenu na to jak jsem sní poprve mluvil, jak sem se sní poprvé smál, jak jsem jí poprve objal, jak jsem jí poprvé políbíl, jak jsem sní poprvé usínal a probouzel se vedle ní.... Moc mi chybí, já ať dělám cokoliv prostě tak stejně to vždycky nějak nevyjde a vždycky do toho něco vleze.. :( Strašně moc se sní chci vidět a vím že ona semnou taky ale nechápu jednu věc proč nám rodiče musí dělat takové pekla i když ví že se milujeme? Tohle prostě nepochopím. Už jsem svou lásku neviděl snad 14 dní a už mi to šileně moc leze na mozek.. Jsem z toho šileně smutný, pořád na ní myslím. Když jsem s kamošema v anaretě myslím na svou lásku, když jsem doma myslím na ní, vě škole, na praxi, prostě pořád a všude.. :( Už jsme se aji spolu chytli na facebooku ale myslím si že to by se nestalo kdyby sme se mohli spolu normal vídat.. Já ji nikdy neopustím a udělám pro ní všechno opravdu všechno na světě.. Každý večer když si lehnu a snažím se co nerychleji usnout abych na nic nemusel myslet, tak si vzpomenu na ní a začnu nad ní tak moc přemýšlet že z toho kolikrát brečím... Opravdu fakt brečím.. :( Moc mně to mrzí co se teťka děje.. A pokud se neuvidíme ani ten víkend co bude až za tyden tak už to opravdu asi psychicky nedám...

Dneska jsme mněli na praxi cely den volno a mohli sme si dělat co chtěli, protože mistři cely den zpravovali topení ve všech dílnach.. Byla tam šílená zima.. Ale mnohem radši bych byl kdyby sme mohli něco robit protože tím jak jsme tam seděli a nic nedělali tak mi šileně pomalu utikal čas.. :( :D... Odpoledne sem odvezl mamku do města na bankomat a zpátky domů a večer se mi ozval Dan že obědnáme pizzu... tak sme se najedli celkem luxusně a teťka už zevlím u kompu a čekám na další a další naděje... Dneska pujdu spát později protože nejsem vůbec unavený.. :))

Lásko moc mi už chybíš.. snad nikdy sem se necítil víc osamnělý.. Moc tě miluji a těším se na tebe. I LOVE YOU. :-*


Ať už je zítřek.!

29. ledna 2012 v 21:42 | Pan F.

Už to nemůžu vydržet. Na nic jiného se netěším víc jak na to že budu zítra konečně se svou láskou. I když jen na par hodin ale ja jsem rád za každou sekundu s ní. Konečně jí po tak dlouhé době bubu moct obejmout a políbit jí..

Teťka ve středu co bude už jdeme s kamošem se podívat na magistrát pro ty naše ridičáky jestli už nám přišly konečně po take době.. :D Je to takové blbé, proč by to nemohli udělat tak že když udělá někdo závěrečné zkoušky tak by mu dali nějaky papír nebo doklad s razítkem že už může jezdit a mněl by ten doklad do té doby než mu příjde ridičák. Udělal jsem závěrečné a stejně musím chodit pěšky a jezdit busem.. :DD

Dneska jsem se probudil až nějak kolem 11:30 už přesně nevím a volala mi moje láska tak jsem spolu pokecali.. :) Hned jak sme dokecali tak mně mamka zavolala na oběd, mněli jsem vepřo,knedlo,zelo.. :D a odpoledne jsem byl pomoct moji tetce stěhovat věci do jejiho baráku.. :) K večeru se stavil Dan a zašli jsme si na coca-colu do anarety a pak hned domů..
Jak teťka dopíšu tak už půjdu spát protože mám zítra praxi a vztávám v šest hodin ráno a vím jak to vždycky dopadalo když jsem šel spát pozdě.. :D vůbec mně budík nevzbudil protože sem byl tak moc unavený a probudil jsem se vždycky nějak o pul desate rano tak se mněl už nervy, takže budu chodit přes tyden praxe spát dříve... :)

Přeji vám dobrou noc... :) Strašně šíleně moc se těším na zítřek na mou lásku.. Konečně sní.. !! :-*


 
 

Reklama