Únor 2012

Uvězněná ve světě lesbiček.

29. února 2012 v 17:54 | Paní F. |  K-Zápisky
Právě teď se mi stáhl poslední díl The L Word z první série a na plazmovce mi už hraje desátý díl. Jsem na těch holkách
Shane závislá. Už mám i od ní nějaké fotky stáhle v pc, ještě si to musím dát do mobilu a je to hotovo. Také mě napadlo že začnu psát příběh o Shane. Je to šílený. Píšu už tolik příběhu, ale mám v hlavě prostě milion nápadů a potřebují to někde vypsat. Dneska mi prospělo že jsem nešla do školy a zítra nám odpadá dějepis takže jsem se nemusela učit a užívám si stále středu ve velkým stylu. Ráno jsem se dívala na film Skrýš. Zbožňují totíž herce Jonathana Rhyse Meyersa. Asi si začnu díky něho stahovat seriál Tudorovce protože to vidím tak,že příští týden už budu mít dokoukané všechny díly. Před chvílí jsem dojedla oříškovou čokoládu a chystám se zas na něco dobrýho. Když se na něco divám tak prostě musím u toho něco jíst. Popíjím tu i colu. Dneska mám dobrou pohodu že? Dneska se budu večer dívat na první krok. Je to úžasný seriál. Jak vy jste se měli celý den?

Paní F.


Připadám si jak malý bravek.

28. února 2012 v 19:09 | Paní F. |  K-Zápisky
Smrdím jak malý bravek. O půl 12té jsem se vrátila z jatek ale začnu od záčátku. O půl sedmé ráno jsme s Lee vstávali a už to jelo. Oblíkání, malování, však to znáte. Chtěla jsem jít ještě do školy, vyměnit si boty protože jsem nechtěla jet v zimních ale šatny byli zamčené a nás tížil čas tak jsme zklamané vyběhli ze školy, daly svojí první cigaretku pro dnešní den a šli jsme se na rondl kde nás už čekala Jajinka.Počkali jsme na naší čučinku až dojde a jak jsme byli už všichni čtyři pohromadě tak jsme nastoupili do tramvaje. Nechala jsem si u Lee měsíčník a už nebyl čas se pro něho vrátit tak jsem si po dlouhé době koupila jízdenku, kterou jsem si stejně necvakla, takže jsem zbytečně vyhodila i těch blbých sedm korun. Dojeli jsme na místo a vydali se směr kde jsme měli sraz ze třídou. Jelo nás jenom 13 lidí ze třídy a dvě učitelky. Nejel Dan což mě zklamálo ale dost velké srandy jsem si užila s emáčíkem. Do Těšína jsme jeli Elefantem. Samozřejmě jsme se narvali nahoru. Přijeli jsme do Těšína, skupina kuřáků šla do zadu [samozřejmě i já] a šlo se na jatka. Když jsme tam došli šli jsme do šatny kde jsme na sebe oblékli bílé pláště [To mi připomnělo, že ho musím dát vyprat mám ho totíž od prasečí krve], síťku na vlasy [díkybohu že jsem si netupírovala vlasy, nevím jak bych to na tu hlavu pak dala] a radši jsem si vzala i návleky a už to jelo. Jako první jsme šli do místnosti kde probíhají jatka na krávach. Všude na zemi krev, dokonce tam byla i ledvina [Mám jí vyfocenou chcete to na blog? :D] a hlavně nesnesitelný smrad. Nejhorší ale byli jak jsme se šli podívat na zabijáčku prasat. Ty zvířata totíž věděli moc dobře co je čeká a jak je vždycky pustili do ohrady a teď se na ně vrhli aby je omráčili a ty prasata začali kolem té ohrady utíkat a kvičeli na celé kolo [Kamarádka to nevydržela a rozplakala se. Nedivím se jí .. nebyl to moc pěkný pohled] pak je vždycky napíchli na hák, zahákli na řetěz a prasata jeli směr nějaký stron který je zbavil chlupu. Nejhorší bylo že ty prasata byla stále živá! A někteří i přes to omráčení se na těch hákách hýbala. Měla jsem strach jak jsem kolem ních procházela. A také jsem si dost zapíštěla protože jsem stála hned vedle těch prasat a teď to jedno prase se hýblo a kopytem narazilo do mého ramena. Šílený pocit to byl. Zdrhla jsem odtamaď jak jsem se zlekla musím se přiznat. Pak jsme se šli kolem lidí co těm prasatům vydlubují oči a řežou uši a teď tak jdu a naproti mě na zem přistane jedno oko. Další řev. Pak jsme šli s emáčkem vedle sebe a oba dva jsme v jedné sekundě ukouzli na krví co byla na podlaze a on se mě ještě chytl aby nespadl. Nakonec jsme nespadli ale i tak byl další řev. No musím uznat že mám z toho velký zážitek na celý život a také pořádně načichlé oblečení! Někdy v nejbližší době Vám tu dám fotky.
Co říkate na to počasí venku? Horor. Děs. Hrůza. Zítra nejdu do školy. A co vy? Jak jste prožili dnešní den?
PS: Omlouvám se za tak dlouhá článek ale ne každému se poštěstí dostat se na jatka a vidět zabijačku naživo.

Paní F.


Som popular.

27. února 2012 v 16:31 | Paní F. |  K-Zápisky
Dneska mi šíleně jebe. Opravdu. Chtěla jsem napsat že mi hrabe nebo něco pofobného ale prostě ne fakt mi jebe. Konečně jsem se u té méjí Lee takže mám maximálně dobrou náladu a jsem natěšená na zítřejší jatka, ale víc se těším na ty mé telata ze třídy a na ten bordel co budeme dělat ve vlaku. Dnešní praxe byla úžasná. Ano, opravdu jsem napsala úžasná. Samozřejmě, že jsem byla ráda jak jsem vyšla z hotelu ale dneska to s měma mejma šmudrlantama stálo fakt za to a těším se na další praxi s ními. Mistrová mi půjčila bilý plášť na zítřejší jatka. Budu v tom sice vypadat jak brambora, ale bohužel musíme si to vzít. Před chvílí jsme přišli od naší kamarádky Marry. U ní doma jsme pořád pařily na nějakou písničku od fakt pěkného kluka [Nejspíš je ale bohužel gay] s názvem popular tak proto tenhle nadpis článků. Pořád mám tu písničku v hlavě a zítra to vidím tak že příjdu domů a hned si jí stáhnu. Lee jde za chvíli do turisťáků tak budu u ní sama doma [Chjo v tom její strašidelném bytě fakt se těším no] a budu si dopisovat svůj deník a vidím to tak že si udělám kávu a nebo čaj. Poraďte co je lepší? Káva nescafe a nebo čaj saga? Jak vy jste prožili první den tohodle týdne? Až příjde Lee tak se budeme dívat na další díly TVD. Už se těším na Damona. Kdo je na něm též tak ulítlí jako my dvě?


Paní F.


Its a beautiful day.

26. února 2012 v 12:56 | Paní F. |  K-Zápisky
Po dvou dnech praxe mám dneska volno a zítra zas. Připadám si jakobych už chodila do práce. Sice včera to bylo v pohodě, takže mi nevadí že jsem musela jít na praxi ale štvalo mě že kdybych tam nešla tak jsem s miláčkem už od pátku a ne teprv od včerejška. Ale tak v pátek jsem byla aspoň venku s Lee. Po dlouhé době jsme si zajeli do shopinu. Koupili jsme si čínské polévky a energy drink a kecaly jsme spolu na lavičce. Včera mě miláček čekal před hotelem. Na oběd jsem mu vzala z hotelu kuřecí řízek a hranolky. Neměla jsem totíž hlad a ani nebylo na jídlo čas. Chtěla jsem být už s ním a ne se ještě zdržovat s oběděm ale bylo mi líto to vyhodit tak jsem to dala do sáčku a miláček se potom na lavičce v parku fajně napapal a já spokojeně seděla a kouřila jsem po sto letech mentolovou Viceroy. Než jsme jeli směr Petřvald zašli jsme do Kauflandu na energy drink. Koupili jsme si nějaký crazy wolf tropic o kterém jsem ani nevěděla že existuje, ale byl fakt dobrý. Do autobusu jsem si koupila sladký popkorn. Vzpomínám jak jsem byla malá a ten popkorn jsem nesnášela a teď bych se ho užrat. Koupila jsem i tři máslové popkorny do mikrovlnky. Ještě nám zbývá už jeden. Včera večer jsem si zašli do zámecké hospody na colu. Večer jsme se dívali na TVD a na The L Word a dneska ráno jsme se dívali na další díly TVD. Tatínek právě teď vaří guláš tak se už maximálně těším a do středy tu máme pejska od babičky tak to budeme mít veselo.

Paní F.


Ještě teď cítím na svých rtech tvé polibky.

22. února 2012 v 21:32 | Paní F. |  K-Zápisky
Nevím jak tenhle článek bude douhý. Chce se mi už totíž spát ale chci se podívat na další díl The L Word. Možná se ale rozepíšu. Dnešní den byl pro mě dokonalý a to z toho důvodu že jsem ho prožila se svým milým. Dneska jsem na zastávce byla už o 15 minut dříve. Měla jsem strach že mi to totíž ujede, ale všechno jsem v pohodě stihla a vše vycházelo podle plánů. Tolik smíchu dneska s ním bylo. Ještě teď když si na to vzpomenu tak mě krásně hřeje u srdce. Podívali jsme se spolu na další díl TVD. Tyhle chvílé prostě miluju, když vedle sebe ležíme a jsme zažrání do TVD. Oba dva jsme stejní blázní a to se mi na nás dvou líbí. Bohužel to všechno jako obvykle uteklo tak rychle a zas jsme spolu v kontaktu jen přes skype. Těším se na sobotu! Už ať jsem zase s ním.

Paní F.


Tak nesmírně šťastná až se mi chce z toho plakat.

21. února 2012 v 16:20 | Paní F. |  K-Zápisky
Tak jsem se na dnešek netěšila. Nespála jsem díky toho celou noc a pak to také ráno vypadalo. Z postele jsem se vykopala až o půl sedmé. Nelíčila jsem se ani jsem neděla nic převratného z vlasy. Jen ranní hygiena, převlekla jsem se a šla jsem do školy. Nechala jsem svačinu doma, málem mi ujel autobus. Šílené ráno prostě. Aspoň mě ráno potěšila Lee s tím, že koupila celý pakl LM, takže jsme došli ke škole a už jeli bomby. Přišli jsme do školy a já jsem byla už úplně na nervy. Jak nastal čas aby jsme šli do šatny otevřít Květce, která opětovně nepřišla, modlila jsem se jenom ať nepotkáme ty dva. Stalo se. Neváhala jsem ani jednu sekundu, ťapla jsem Lee za ruku a prostě jsme odtamaď utekli. První dvě hodiny byli nesnesitelné. Hodila jsem na oba dva ingor, Lee také.Byli totíž mezi námi nějaké konflikty a já jsem vůbec nevěděla jak to mám vyřešit. Nálada se mi zlepšila po hodině angličtiny. Se zkoušení jsem dostala za dva takže pohoda. O dalších přestávkách se dalo všechno do pohody tak jak to má být. Zas jsme byli ta slavná čtyřka v naší třídě. Házeli jsme po sobě třídy, v hodinám jsme nedokázali sedět na jednom místě. Konečně se mám dobře a do toho zítra přijede miláček. Těším se moc!! Už ať je středa. Konečně mi bude faajn :)


Paní F.


Uvězněná ve svých myšlenkách a v otázkach ve stylu jak by to bylo kdyby ...

20. února 2012 v 16:40 | Paní F. |  K-Zápisky
Dneska jsem si mé volno užila na sto procent. Spát jsem šla až nějak kolem tří ráno. Sekla jsem se u TVD. Jak dopíšu tento článek vrhám se už na pátý díl třetí série. Vidím to tak, že zítra už budu mít zkoukané všechny díly a pak budu čekat každý pátek jako vy až výjde nový díl. Proto jsem si začala stahovat nový seriál a to The L World. Můžete ho znát z primy love pod názvem láska je láska. A vy co i tak nevíte o co jde tak je to seriál o lesbičkách. Nejdřív upíří, teď lesby, co příjde pak? Včera v noci se mi zničehonic odpojil internet, tak jsem to nevydržela a pustila jsem si pilotní díl tohoto seriálu. Bože ta Shane je úžasná. To je semnou fakt v háji první Vám tu básním o tom jak chci být upírka a teď Vám budu psát o tom, že ikdyž jsem stoprocentní herečka tak Shane je fakt dokonalá :D Ale přejdeme k dnešku. Jela jsem do Ostravy za mojí Lee. Byla jsem tak ráda, když jsem vystoupila z autobusu a padla jsem jí kolem krku. Mám prostě tu nejlepší kamarádku pod sluncem, můžete mi jí závidět :P Mamka mi dala klíče od starého bytu abych se podívala do schránky. Neodolala jsem a musela jsem se podívat i dovnitř. Bylo to tak zvláštní jak bylo všechno prázdné, opuštěně a tiché. Přisáhám že se mi chtělo brečet. Procházela jsem pokoje a vzpomínala jsem co jsem kde zažila. Aspoň jsem si splnila své poslední přání a naposledy jsem si v tom bytě dala cigáro. Pamatuji si jak moje mamka vždy po mně hubovala, že když už chci kouřit tak ať jdu aspoň do kuchyně a nebo ven. Dneska jsem naposledy seděla na kuchyňské linke a kouřila jsem. Ano vrátila bych ty časy kdy jsem bydlela v Ostravě zpátky, ale Petřvald se mi líbí. S Lee jsme pořešili to co jsme potřebovali. Moc dobře víte jak se vždycky těším do školy, na ty mí telata jak zas budu s něma dělat kraviny. Zítra do školy nechci jít! Bojím se co mě tam čeká, bojím se že to neustojím. Už aby to bylo zamnou a já byla zas doma. Jdu se dívat na TVD teda protože potřebuji přijít na jiné myšlenky. Potřebují vypnout.


Paní F.


Titulek článku nesmí být prázdný.

19. února 2012 v 21:24 | Paní F. |  K-Zápisky
A jsem zase doma. Nejraději bych se ale otočila a jela zpátky za ním. Jestli jste četli mé zápisy z pátku a ze soboty, tak sami moc dobře víte, že jsem se měla úžasně. Teď sedím zase doma, v naší malé kuchyni a zase to jede. Skype, telefon. Jak já tohle nenávidím. Miluju když se ho můžu dotýkat, vidět jak se směje, mluvit s ním z očí do očí. Chci už sobotu a mít ho zase vedle sebe. MÁM PROSTĚ ÚŽASNÉHO KLUKA! Dneska jsme se s miláčkem dodívali na druhou sérií TVD a dneska už chci začít konečně třetí. Ten seriál je tak úžasný. Pokud je tu někdo kdo ho ještě neviděl, tak honem šupejte na ulozto.cz, zadejte the vampire diaries 1x01 a jeďte pecky.Zítra mám volno, tak doufám že mi to výjde a budu moc jet za Lee. Ta holka mě potřebuje a já ji chci být na blízku. Proto jsme přece nejlepší kamarádky ne? V dobrém i zlém. Jdu volat miláčkovi. Jsem bez něho teprv hodinu a už teď mi chybí. Dneska budu usínat se slzami v očích jako každou neděli. Pane F. miluji Vás!


Paní F.


Nejlepší chvíle když se tak směji až mě bolí břicho a hlavně když se smějí s ním♥

18. února 2012 v 20:11 | Paní F. |  K-Zápisky
Opravdu tyhle chvíle jsou prostě k nezaplacení. Byl to nádherný pocit vstávat v 11 ráno, probouzet se v jeho náručí. Celou noc jsem nespala. Musela jsem ho pořád hladit a nějak se ho dotýkat. Dnešní ráno bylo ve znamení smíchu. Tak ráda ho lechtám. Miluji ten jeho smích, ty jeho reakce u toho, jak se brání, jak mě prosí ať už toho nechám, jak padá z postele. Je prostě nejlepší. Dnešní den jsme měli takový odpočinkový. Oba dva jsme se shodli jak jsem psala včerejší článek že jsme toho zažili jeden den fakt hodně, takže se dneska díváme hlavně na TVD a teď se chystáme na Paranormal Activity 3. Už jsme to sice viděli před třemi měsíci ale ve špatně kvalitě a miláček to stáhnul v HD, takže jsem zvědavá. Miláček je právě v kuchyni a chystá šišky s mákem. JAK JÁ TOHO KLUKA PROSTĚ MILUJI! A máme tu i popkorn do mikrovlnky. Dnešní večer si užiju na sto procent. Jaké plány máte vy? :)Paní F.


Konečně víkend teprve teď začíná být pořádná sranda.

17. února 2012 v 21:02 | Pan F. |  K-Zápisky
Konečně jsem s miláčkem. Dneska ráno jsem zase byla ochotná vstávat už v šest hodin abych si udělala leopardí oči a nakrepovala vlasy. Do školy jsem přišla až o půl deváté kvůli ,,problémů s mhd". Ve škole nás bylo jen 12 a nebyla tam Lee, takže byla nuda jak pes kromě jedné přestávky kdy kluci na mě udělali sněhovou bitku. Po škole mě čekala Lee, zašli jsme spolu do jídelny a na zastávku. To bych nebyla já abych nenastoupila do špatného autobusu tak jsem vystoupila v Brušperku, čekala asi 10 minut a konečně jel autobus směr Frýdek. S láskou jsme sjeli za babičkou, zašli jsme do Penny na energy drink, oddali jsme se vášní u miláčka doma, pak jsme šli do dragona na čínské nudle a teď jsme se vrátili z bistra. Byli jsme tam s Danem, dali jsme půlku zelené, já jsem miláčkovi pořád upíjela pivo a po cestě na zpět jsme zahráli sněhovou bitku. Teď se s láskou deme dívat na Rozbřesk a dopijeme u toho jahodový amundsen. Dnešní den stojí opravdu za to a to ještě zdaleka nekončí. Pac a pusu :P


Paní F.