Leden 2012

A jedem dál.

31. ledna 2012 v 19:55 | Paní F. |  K-Zápisky
Den na který jsme čekali už od Září je za námi. Já jsem ho v klidu přežila. Samozřejmě jsem si vyslechla věci ve stylu, že jsem mohla mít lepší známky, že ta pětka z dějepisu byla zbytečná -samozřejmě byla zbytečná ale když je ta učitelka sprominutím kráva a hovno naučí tak co mám dělat- a tak dále a tak dále. Ale už to mám zasebou a jedem dál. Samozřejmě tohle pololetí hodně zaberu protože teď už jde fakt o hodně a hlavně nechci si dělat žádné problémy. Dneska jsme byli ze třídou podívat se na hokej do čez arény. Bavilo mě to, ale moc jsem si to neužila protože dneska byla fakt šílená zima -a to má být prý zítra ještě hůř- takže jsem byla ráda, když jsme dojeli k Lee a udělali jsme si teplý čaj. Dneska jsem se také dodívala na první řadu TVD a musím říct že ten poslední díl stál fakt za to. Zítra začínám druhou serií. Jdu se nachvilku položit do vany a utopit se v myšlenkách. Potřebují to jak sůl.

Ať už je zítřek.!

29. ledna 2012 v 21:42 | Pan F. |  R-Zápisky

Už to nemůžu vydržet. Na nic jiného se netěším víc jak na to že budu zítra konečně se svou láskou. I když jen na par hodin ale ja jsem rád za každou sekundu s ní. Konečně jí po tak dlouhé době bubu moct obejmout a políbit jí..

Teťka ve středu co bude už jdeme s kamošem se podívat na magistrát pro ty naše ridičáky jestli už nám přišly konečně po take době.. :D Je to takové blbé, proč by to nemohli udělat tak že když udělá někdo závěrečné zkoušky tak by mu dali nějaky papír nebo doklad s razítkem že už může jezdit a mněl by ten doklad do té doby než mu příjde ridičák. Udělal jsem závěrečné a stejně musím chodit pěšky a jezdit busem.. :DD

Dneska jsem se probudil až nějak kolem 11:30 už přesně nevím a volala mi moje láska tak jsem spolu pokecali.. :) Hned jak sme dokecali tak mně mamka zavolala na oběd, mněli jsem vepřo,knedlo,zelo.. :D a odpoledne jsem byl pomoct moji tetce stěhovat věci do jejiho baráku.. :) K večeru se stavil Dan a zašli jsme si na coca-colu do anarety a pak hned domů..
Jak teťka dopíšu tak už půjdu spát protože mám zítra praxi a vztávám v šest hodin ráno a vím jak to vždycky dopadalo když jsem šel spát pozdě.. :D vůbec mně budík nevzbudil protože sem byl tak moc unavený a probudil jsem se vždycky nějak o pul desate rano tak se mněl už nervy, takže budu chodit přes tyden praxe spát dříve... :)

Přeji vám dobrou noc... :) Strašně šíleně moc se těším na zítřek na mou lásku.. Konečně sní.. !! :-*Když skočíš já taky vzpomínáš.

29. ledna 2012 v 13:40 | Paní F. |  K-Zápisky
Druhý víkend prožitý bez miláčka. Bohužel jsem se ale tak nebavila jak minulý víkend. To že jsem bez něho o víkendech mělo plus. Mohla jsem dělat to co dělám bez něho. Jakože já nechci dělat nic bez něho, baví mě život prožívát s ním ,ale jsou chvílé kdy si potřebují dát sluchátka do uší, lehnout si do postele a poslouchat klidně i dvě hodiny v kuse a jen tak s myšlenkama v oblacích dívat se do zdi a to nevím jestli by například mého drahého bavilo. Takže doufám že chápete jak to myslím. Ale tento víkend mi opravdu chyběl. Ještě k tomu včera když jsme se moc nepohodli na FB. Moc dobře vím, že kdybych byla s ním tak se to vůbec nestane! Těším se na příští víkend konečně spolu


Blogs that i like.

28. ledna 2012 v 18:59 | Paní F.
Je to lehké. Jestli chceš abysme si navzájem komentovali články stačí napsat jen:

Přezdívka:

Adresa blogu:

Nebudeš psát komentáře ve stylu obíhám, pěkná fotka/animka, dobrý název titulku atd platí:


Na Váš blog napíšu jestli Vás berem nebo ne. Doufám, že se vás ozve co nejvíce =)

Chci mít všechno za sebou.. !!

28. ledna 2012 v 12:44 | Pan F. |  R-Zápisky
Tak konečně po delší době zase tady.. :) Nepsal jsem tady dlouho protoze přišly problémy a já nemněl ani chvíli čas. Jediná pozitivní věc za ten poslední tyden je ta že jsem udělal Autoškolu. Testy sem mněl na 100% a údržbu a jízdy jsem taky zvládnul tak jsem za to rád. Mněl jsem zavěrečné v pátek, (teťka nevím přesně kterého to bylo) a tak sem musel ten řidičák jít vyřídít na magistrát až v pondělí protože v pátek nejsou úřední dny. Je mi teprve 18 let a už nesnaším úřady. :DD. Jak už jistě víte s mojí láskou sme se teťka dlouho neviděli a uvidíme se až přiští týden. Snad se mi podaří to vymyslet abych ji mohl vidět už dřív než až o tom víkendu. Moc ji miluji a šileně mi chybí. :(
Za tu dobu co jsem s láskou nebyl tak sem si nejdříve myslel že to zvládnu ale čím více dní uplynulo tak tím více jsem byl ve stresech a tím více ve mně stoupala i agresivita. Začal jsem dělat věci které jsem asi přibližně před rokem přestal dělat. Chodil jsem do hospod pít a dělat bordel. Takhle jsem to dělal teťka necelých 14 dní ale včera sem si řekl že i když s láskou nejsem a ničí mně to, tak se nebudu vracet k tomu jakým stylem jsem žil předtím, protože jsem hodně moc zamilovaný a nechci být takový jaký jsem byl předtím protože to bylo fakt hnusné období a jsem rád že jsem poznal mou lásku a že jsem se i zmněnil.... Takže teťka budu čekat a hledat způsob jak se dostat za mou láskou co nejdřív a první pozitivní zpráva je že už mám zase peníze (byla totiž menší krize musel jsem zaplatit hodně peněz) tak bych se klidně mohl zajet podívat za láskou i v pondělí třeba po její praxi nebo někdy v tom týdnu. To se sní ještě domluvím. :)

Včera jsme s Danem (kamošem) řekli že zajdeme popít ale jak už jsem psal, nechci pořád jen pít a nic jiného nedělat, tak sem si dal jen dvě piva na chuť a šli jsem domů. :) Chtěli jsme si ještě objednat pizzu ale venku byla tak šílená zima že se nám nechtělo čekat než by ji přivezli..

Chci ať už se všechny ty problémy vyřeší a já se budu moc zase normalně vídat s mojí milovanou a bude zase všechno v pohodě... :((

Pan F.


Nesnáším namyšlené kravky.

26. ledna 2012 v 20:26 | Paní F. |  K-Zápisky
Dneska ve škole jsem měla dost velký nervy. Dotyčná osoba může být ráda, že právě už byla doma jinak nevím co bych dělala. Prostě máme tělák rozdělený na holky a kluky ale stejně máme tělák společný. Samozřejmě nám holkám se nechce hrát s klukama fotbal, florbal a já nevím co všechno tak chodíme do posilky tančit zumbu. No a ve třídě máme holku, která prostě musí být ve všem nejlepší a jakmile je někdo lepší než ona tak je naštvaná. A to samé i při zumbě. Vždycky se postaví úplně dopředu aby jsme všichni viděli jak jí to prostě jde. No a včera jsem poprvé tančila zumbu s kamarádkou Maruškou, která není nějak moc štíhlá holka, takže mě docela moc překvapilo jak se umí parádně hýbat a třepat zadkem, takže si od nás zasloužila poklony ve stylu pání Maruško ty valíš jsi fakt skvělá a jakou měla reakci ta dotyčná. Podívala se na Marušku a řekla jí teď se cítíš jak královna když tě všichni chválí že? a naštvaně odešla. My jsme s holkama právě stáli u otevřeného okna aby jsme se nachvílku vydýchali takže jsme to neslyšeli ale dneska nám to Maruška řekla. Jako chápete to? Já takové lidi prostě nechápu!

Moc se vám omlouvám ale Pan F. tu nepíše a já nevím proč a já nestíhám dva blogy naraz, takže jsem ténhle článek zkopírovala z mého prvního blogu .. Nebudu vám tu slibovat že to bylo naposledy ale vždycky jak nebudu stíhat nebo nevím co tak prostě udělám ctrl+c a ctrl+v. Děkují za pochopení =)


Skrillex♥

23. ledna 2012 v 19:20 | Paní F. |  K-Zápisky
Přežila jsem to. I když jsem celou noc nespala a měla jsem pořád takový divný pocit v žaludku tak jsem to dneska všechno zvládla. Jakmile jsem vlezla do restaurace byla jsem hned poslana na celý den na halu a tím se moje nálada zlepšila na několik tisícovek procent. Nachystala jsem svých pět stolů, uklidila jsem i za barem [To jsem spíš dělala abych zabila čas]. Hodinu jsem se sekla u ubrousků. Dělala jsem jich přes dvacet a dělala jsem lekníny. Jeden leknín zabere cca 3 minuty času, ale tak aspoň jsem nějak dobře zabila čas. Dívala jsme se na očko a pokecala jsem parádně s Luckou, která byla pak poslaná za bar tak chodila zamnou. Dokonce po mě chtěl i jeden týpek tel. číslo, ale tak jsem tady přece zadaná s Radimkem tak samozřejmě jsem mu to číslo nedala! Po praxi mě čekala Lee. Konečně jsem jí viděla, ten víkend bez ní je prostě šílený.Jak jsem dojela domů hned jsem zapínala Skrillex. Jsem teď na tom naprosto závislá chtěla bych jít na nějakou Skrillex párty. Kdo jde semnou? =DD Jdu sledovat TVD =)


Slaďoušci.

22. ledna 2012 v 13:25 | Paní F. |  K-Zápisky
Asi hoříte nedočkavosti jak jsem zvládla první víkend bez miláčka, když jsem byla celých půl roku zvyklá že víkendy jsou naše. Jsem ráda že tento víkend končí protože mi bylo fakt smutno. Chtěla jsem se rozběhnout za ním a být s ním. Ještě musím vydržet jeden víkend a bude to v pohodě. Hodně při mě stál tenhle víkend Ondra. Kluk který mi před dvěma rokama zlomil srdce, ale i tak když potřebuju někoho mít u sebe on mi je vždycky oporou. Vlastně o něm můžu s hrdostí napsat že je to můj nejlepší kamarád, že je pro mě něco jako můj bratr. Celý víkend semnou strávil na facebook a musím říct že on je jediný člověk díky kterému jsem tento víkend chytla opravdu velký záchvat smíchu. Další člověk byl Daneček ode mě ze třídy. Nevěřila bych že právě s ním se budu tak dost bavit a rozumět si. Už se těším na útery do školy musíme toho soplu ještě hodně probrat a hlavně dořešit sázku a ten třetí? Samozřejmě můj miláček. I když tento víkend byl prostě pro mě fakt moc smutný tak i tak byl krásný protože i on i přes ten internet mi umí dokázat jak moc mě miluje a toho si cením. Samozřejmě se to nevyrovná tomu když jsme spolu ale jsem ráda aspoň za to, že si spolu píšeme. Miluji tě :-*
Jsem ráda za ty tři ♥ [Vždycky jsem si více rozumněla s klukama než s holkama ♥]

Paní F.


Držte nám palce.

20. ledna 2012 v 20:39 | Paní F. |  K-Zápisky
Zvládnu to, zvládnu! Tohle si pořád dokolečka opakují ale nevím jestli to fakt tak bude. Co se vlastně stalo? S miláčkem jsme od sebe odloučení na dva týdny! Důvod? Oba dva jsme to trošku víc posrali ve škole a tohle má být jakoby náš trest. Dneska jsme se to sice snažili vyžehlít u rodičů a když to ze strany taťky vypadalo nadějne tak přišla mamka a ukončila veškerou debatu. Takže naše snaha byla da se říct zbytečná ale aspoň nachvíli jsme mohli být spolu a z doby eurčité se nám povedlo aspoň vyždímat dva týdny. Takže to znamená, že dva víkendy budu bez něho. Achjo zasraná dálka ... jsme se mohli vídat aspoň po škole. Už teď se těším jak dva týdny budou za námi a já se s ním konečně sejdu více než na dvě nebo tři hodiny a budu konečně usínat po jeho boku a probouzet se v jeho náručí. Zítra očekávejte video z minulého týdne! Lásko miluji tě. Spolu to zvládneme :-*

Paní F.


Ať NEžijou voňavé tyčinky.

16. ledna 2012 v 16:00 | Paní F. |  K-Zápisky

Nesnáším praxi. Miluju školy, protože tam mám kamarády ale praxe? Grrr. Víkend jako obvykle uběhl šíleně rychle. Proč jsem si jen nalhávala, že to do pátku vydržím, že mi to zas rychle uteče, když to není pravda. Včera jsem zas usínala se sluchátky v uších a se slzami v očích. V noci jsem se ještě málem těmi sluchátkami udusila. Jak jsem se pořád převalovala, omotali se mi kolem krku. To by byla zajímavá smrt že? Po dnešním ránu u Lee, kdy jsme se šli ještě nachvílku prospat mám zase strach. Nebudu tu řešit proč, ale to co se stalo, jsem fakt nezachápala [A pak, že duchové neexustují ...NESMYSL] Stahuji si další díly upířích deníku. Bolí mě hlava. Byla jsem totíž u Mary a ta měla v pokoji voňavé tyčinky a už to jede. Tu cestu autobusem jsem myslela, že nepřežiju. Ať žijou/nežijou voňavé tyčinky.